selfie

Selfieman + Port812 + Rainday Station


Date: Dec 08 to Dec 09

Length: 02:00 am - 08:00 pm


08 / Dec / 2017

FacebookVKTwitterGoogle+TumblrOdnoklassnikiBlogger PostWhatsApp

SISSEPÄÄS TASUTA! FACE CONTROL!

Kõigile kvaliteetse rocki austajatele. Esmakordselt Eestis. Kaks ülivinget artisti tulevad ühistuurile.

8. detsembril astuvad Cathouse Concert Hallis (Tartu mnt 17, Tallinn) üles korraga kaks väga põnevat artisti – multiinstrumentalist “SELFIEMAN”i indie rock projekt ja legendaarne pop-punki viljelev kollektiiv PORT (812) Peterburist.

SELFIEMAN – tuntud muusik, multiinstrumentalist Nikolai Stravinski. Paljud teavad teda tegevuse kaudu sellistes populaarsetes vene projektides nagu TARAKANÕ!, Animal Jazz, Kasta, Feja Draže jpt. Selfieman on väga ebaharilik projekt. Nikolai Straviski mängib üksi kõigil instrumentidel, luues indie rocki tänapäevase moodsa helipildi. Indie rock on äärmiselt lai mõiste. See on stiilide eklektika. Selles tohib kõike. Siin voolavad delikaatsed, peaaegu triple-hopilikud meloodilised süntesaatorid ja kerge perkussioon üle synth-popiks ning intensiivseteks kitarrideks ja valjudeks teravateks trummideks. See kõik ongi Selfieman.

PORT (812) – legendaarsed punkarid Peterburist. Äratuntav kergesti meeldejääv meloodika, sõnad, mis suudavad liigutada ka kõige külmemat südant ja jalustrabav energia – need ongi PORT (812) firmakokteili koostisosad. Suur sõu, mis koosneb tervest hulgast uutest lauludest ja vanadest ennast tõestanud tõmbenumbritest.

«See on meie kuues täisformaadis album ja sellel otsustasime end teile avada ammu tuntud küljest. Albumi lüüriline kangelane on mässaja, naistelemmik, prassija, kes elab ahnelt igas sekundis. Nagu ütlevad tuntud laulu sõnad, elame me kõik vaid silmapilgu olnu ja tuleva vahel. Ja just seda silmapilku püüdsime me sellel uuel albumil tabada ja jäädvustada. Kunst elada siin ja praegu ning täiel rinnal hetke nautida – see ongi meie laulude põhisõnum. 12 uut laulu täis rõõmu ja lootust. Imbugu see tosin teie südameisse ja andku teile täiusliku lendamise ja vabaduse tunde. Muusika teeb vabaks.»

Kontserdi erikülaline on Tallinna bänd Rainday Station. Bänd on loodud üsna hiljuti, kuid on juba hakanud publikut võitma. 80. aastate vaimus londonihõnguline madalahäälne lüüriline post-punk.

Üritus on tasuta.

———–