nelly

NELLY


Date: Oct 26 to Oct 27

Length: 10:00 pm - 05:00 am


26 / Oct / 2017

FacebookVKTwitterGoogle+TumblrOdnoklassnikiBlogger PostWhatsApp

JFK ja LOUD`N LIVE Promotions esitlevad :

Näost näkku: supertsaar Nelly esineb Eestis eriti eksklusiivse klubikontserdiga ainult 1000 fännile!

Neljakordne Grammy auhinna võitja ja muusikamaailma ikoon Nelly esineb 26. oktoobril kõigest 1000-pealisele publikule kontsertklubis Cathouse. Staar valis uue tuuri toimumiskohtadeks klubid, kus publik oleks artistile võimalikult lähedal.

“Nelly esinemine Eestis polnud alguses planeeritud, kuna Eestis napib kohti, kus sellise kaliibriga artist saaks vahetu kontakti publikuga – Saku Suurhall seega ei tulnud kaalumisele,” ütles kontserdi peakorraldaja Sten-Erik Jantson. “Cathouse puhul oli aga artist nõus – seal saavad inimesed olla talle väga lähedal ja seista “face to face” tõelise superstaariga ,” lisas Jantson.

Nelly, kodanikunimega Cornell Iral Haynes Jr, on üks neist räpparitest, kes muutsid R’n’b ja hiphop liikumise nägu, tegu ja olemust vahetult enne milleeniumi. Tänaseks on Nelly müünud rohkem kui 40 miljonit albumit üle maailma ja teeninud plaadimüügist üle 320 miljoni dollari, mis teeb temast nr. 2 hiphop ja R’n’B artisti muusikaäri ajaloos.
Erinevate muusikaauhindadega pärjatud artisti kollektsiooni kroonideks on neli Grammy auhinda.

Neljakordne Grammy-võitja on millenniumi-järgse aja üks tuntumaid artiste. Seitsme stuudioalbumi edukaimad lood on muuhulgas Hey Porsche, Dilemma, Hot in Herre, Just a Dream jpt. Nelly on üks edukamaid esitajaid ja laulukirjutajaid ning on koostööd teinud muuhulgas ka Justin Timberlake-i, Kelly Rowlandi, Nicky Minaj-i, Pharelli, Nelly Furtado jpt.

Nelly karjäär sai aga alguse 1993. aastal, projektiga St. Lunatics. Enne sajandivahetust 1999.
aastal sõlmis ta lepingu Universaliga, mis tegi aga temast juba järgmisel aastal sooloartisti ja peagi ühe tuntuma inimese planeedil Maa.

Aastal 2000 ilmus mehe esimene album „Country Grammar“, mille samanimeline esiksingel hakkas koheselt edetabeleid vallutama. Album oli nool kümnesse, sest lennutas orbiidile hitte nagu “E.I.”, “Ride wit Me” ja “Batter Up”.

Järgmine album „Nellyville“ töötas kui hitivabrik, paisates mastaapselt üle maailma megahitte nagu “Hot in Herre”, “Dilemma” ft. Kelly Rowland, “Work It” ft. Justin Timberlake, “Air Force Ones” ft. Murphy Lee & St. Lunatics ja “Pimp Juice”.
Enne kolmanda albumi ilmumist üllatas Nelly oma fänne filmi „Bad Boys II“ tunnuslooga “Shake Ya Tailfeather” ft Diddy & Murphy Lee, pälvides ühtlasi 2004. aastal Grammy auhinna.

2004 aastal ilmus mehel aga korraga kaks albumit, R’n’b rütmidega “Suit” ning hiphopi-teemaline “Sweat”. Järgmisel aastal pandi aga mõlema plaadi parimad lood kokku ja anti fännidele tervikalbum “Sweatsuit”.

2008. aastal ilmus Nelly järgmine ja edukaks osutunud album “Brass Knuckless”. Albumil löövad ka kaasa tuntud tegijad Fergie, Ciara, Dupri, Ashanti ja Akon.

2010 aastal oli Nelly tagasi, et vallutada uue albumi “5.0” esiksingliga “Just a Dream”. Ainuüksi ühe nädalaga osteti lööklugu internetist pea miljon koopiat.

2013 aasta 30.septembril ilmus räpistaari seitsmes stuudioalbum “M.O.”, mille esiksingliks sai, “Hey Porsche” – albumil löövad kaasa sellised nimed nagu Nicki Minaj, Pharrell, Future,T.I., Daley, 2 Chainz, Trey Songz, Fabolous, Wiz Khalifa, Florida Georgia Line, Nelly Furtado ning
Yo Gotti.
_________________________________________

Vaata Nelly kuumemaid videosid:

Dillemma –

Just a Dream –

Hot In Herre –

Hey Porsche –

Maailmakuulus superstaar Nelly annab eriti eksklusiivse kontserdi ainult 1000 fännile CatHouse Kontsert Hallis 26.oktoobril 2017

Piletid müügil kõigis Piletilevi müügikohtades, Circel K teenindusjaamades, Selverites ja www.piletilevi.ee

Piletihinnad:
• SEISUKOHT 39 € (müügil ainult 700 piletit)
• VIP 59 € (müügil ainult 300 piletit)

http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/hip-hop/nelly-usa-218607/

Nelly esiintyy Tallinnassa CatHouse Kontsert Hallis 26.10.2017. Liput myynnissä kaikissa piletilevin myytipaikoissa, Circel K bensaasemilla ja piletilevin nettikaupassa.

Lippujen hinnat:
• Seisomapaikka 39 €
• VIP/Fanzone 59 €

http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/hip-hop/nelly-usa-218607/

http://www.piletilevi.ee/

http://fi.wikipedia.org/wiki/Nelly

“””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””
TAHAD VÕITA PILETIT ? Siis tee nii :

1.Attendi ennast üritusele ning jaga seda ka oma ajajoonel.
2.Väga oluline on saata kutseid ka kõikidele sõpradele.
3.Tee like korraldaja lehele : https://www.facebook.com/JFKevents

Kui oled kõik need sammud ära teinud, osaled piletiloosis.

Esimene loos on 200 Attendi pealt
Võitja :

Võidupiletid on klubis kohapeal kassas.
Väljastatakse ainult dokumendi alusel võitjale.

“””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””

NÄITA RESPECTI JA KIRJUTA KOMMENTAARI
¤¤¤¤¤¤
NELLY (USA) : 26. OKTOOBER CatHouse Kontsert Hallis

“””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””””
LIKE : https://www.facebook.com/JFKevents

Teie JFK ja LOUD`N LIVE Promotions

# Korraldaja jätab endale õiguse teha programmis ja kellaaegades muudatusi!