KYPCK-WEB

KYPCK


Date: Feb 01 to Feb 02

Length: 08:00 pm - 02:00 am


01 / Feb / 2018

FacebookVKTwitterGoogle+TumblrOdnoklassnikiBlogger PostWhatsApp

PILETID: https://www.ticketer.ee/kypck-cathouse-concert-hall/

1.02.2018
CATHOUSE CONCERT HALL

**** KYPCK ****

Uksed kl 20
Piletid: Early birds al 15 euro
http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/metal/kypck-226487/

1. veebruaril 2018 astub Tallinnas kontsert hallis Cathouse (Tartu mnt 17) üles maailma üks omanäolisemaid doom metal bände KYPCK Soomest. KYPCKi muuusika ammutab jõudu lõpmatust tugevusest ja nukrusest. Kuidas kõlab lõpmatu pime öö? Külm ja vinge tuul? Hirm enne seda kui koputatakse uksele? Lootuste ja plaanide hukk? Just nendele küsimustele annab nende looming vastuse. Bändi muusika kõlab nagu halastamatu masin, mis liigub kogu aeg otse nägemata ühtki takistust. Võimsad ja rasked kitarrisoundid, pikad kitarrisoolod, rebenenud vokaal ja äärmine emotsionaalsus ei jäta ükskõikseks ühtegi kuulajat.

KYPCK loodi 2007. aastal koostöös Soome tuntud produtsendi Hiili Hiilesmaaga, kes mängis ka bändis trumme. Praegu teeb Hiilesmaa edasi koostööd bändidega nagu HIM, Apocalyptica, ja Moonspell.
Bändi omanäoline sound on endiste Sentencedi kitarristide S. S. Lopakka ja S. Kukkohovi koostöö resultaat, milles pimedad ja nukrad nüansid ühinevad raskete doom metal elementidega.

Bändi debüütalbum Cherno ilmus 2008. aastal ning peatselt sõlmiti leping maailma ühe suurima metal plaadifirmaga Century Media. Eelmisel aastal ilmus bändi kolmas album Imena na Stene, mis on seni bändi kõige raskeima ja tumedaima kõlaga.

KYPCKi olemus ja muusika on väga aktuaalne siiamaani – bänd Soomest, lauldakse vene keeles, bändi bassist mängib vaid ühel keelel ja kitarristi pill on Kalashnikovi kujuga. Lisaks müstiline lüürika, mis räägib traagilistest momentidest maailma ajaloos.

Uksed avatakse 1. veebruaaril 2018, kell 20.00.

Kypck
http://kypck-doom.com/

Videod:
Ya svoboden (I Am Free): https://www.youtube.com/watch?v=lZBI9NqdCfE
1917: https://www.youtube.com/watch?v=p26bOQp_CI0
Imya Na Stene: https://www.youtube.com/watch?v=0talsbHqYks